Ürünlerimiz

Ürünlerimiz

Halim Kırtız Gıda Sanayi A.Ş. | Nar Un Fabrikası

NAR (EKMEKLİK)

Nar Grubundaki tüm ürünlerimiz gibi üst kaliteye sahip buğdayların öğütülmesiyle elde ettiğimiz, ve yüksek kalite standardını daima koruduğumuz unumuzdur. Çuvaldaki un halinden ekmek oluncaya kadar geçen her kademede müşterilerimizi memnun edecek şekilde ürettiğimiz Nar Ekmeklik, Kalite/Fiyat oranı ile herzaman kullanıcılar için mantıklı bir seçim olmuştur. Kaliteli ve verimli üretim yapan müşterilerimize kullanım alışkanlığı kazandırdığımız ununuzdur.

NAR (TİP 850)

Maksimum 0,85 kül oranına sahip olan yöremiz köylülerine yufka ekmeği yapmak için ürettiğimiz ve fırıncı tipi olarak ürettiğimiz iki çeşidi olan ürünümüzdür. Açılması ve pişmesinden son derece memnun olan köylülerimiz her aldıkları çuvaldan memnun kalmaktadır ve artık değirmende kendi buğdaylarını öğütme alışkanlıklarından vazgeçmişlerdir. Fırıncı tipi olan ürünümüz ise ekmeğe lezzet, koku ve doğal bir renk sağlar, kaliteli buğdayların külü yüksek kısımlarından üretildiği için alt yapısı son derece sağlamdır. Çeşit ekmeği yapan müşterilerimizin tercih nedenidir.

NAR (ÖZEL AMAÇLI TAŞFIRIN UNU)

Karafırınlar için hazırladığımız,yine bütün ürünlerimizde olduğu gibi tüm kalite proseslerinin uygulandığı fakat karafırındaki hamur işleme sistemine uygun olan buğdayların seçilmesiyle özel olarak üretilen ürünümüzdür. Yüksek su kaldırmasına sahip unumuz, dirençli yapısıyla uzun fermantasyona dayanıklı, hamurunu işlemesi ve şekil vermesi kolaydır. Pasa bezine yapışmayan yapısı, fırındaki hacmi ve geleneksel ekmeğimizdeki bıçağı görebildiğimiz yüksek kaliteye sahip bu ürünümüz, karafırına sahip müşterilerimizin kullanmaktan son derece mutlu olduğu mamülümüzdür.

NAR (ÖZEL AMAÇLI ÇEŞİTLİK UN)

Pastane ve unlu mamuller üzerine çalışan firmaların ihtiyacını karşılayan tek unla birçok çeşit yapılabilecek bir ürünümüzdür. Düşük kül miktarı, ekmeklik unlardan yüksek gluteni ve diğer yüksek analiz sonuçlarıya ustalarımızın tercihidir. 50kg p.p çuvalın yanı sıra 25kg lik kraft paket ile müşterilerimizin tercihine göre ürünümüzü sunuyoruz.

NAR (ÖZEL AMAÇLI HAMBURGERLİK UN)

Çeşitlik ürün grubu içerisinde sunduğumuz Hamburgerlik unumuz müşterilerimizin isteği doğrultusunda AR-GE si yapılıp ve en iyi sonucun alınabilmesi için geliştirilmiştir. Üst segment Hamburger ekmeği üretmek isteyen firmalar, bu ürünün yüksek randımanı, iyi renk alması, esnek kabuk dokusu ve homojen gözenek yapısıyla NarBURGER’i tercih etmektedirler.

NAR (ÖZEL AMAÇLI PİDELİK UN)

Etli pide diye tabir edilen malzemeli pide yapımında kullanılan ürünümüzdür. Hamuru hem merdane hemde el ile açmaya uygundur. Yüksek gluten yapısı, hamurun esnek ve kendini toplamayan yapısıyla aynı zamanda da içine konulan malzemeyi taşımasıyla özel olarak geliştirilmiştir. Bölgemizde yaz aylarında görülen yüksek hava sıcaklığı göz önüne alınarak yapılan ürünümüz, tüm hava şartlarında müşterilerimizi memnun etmektedir. Pidenin piştikten sonraki kabuk yapısı ve kolay ısırılabilir olması ürünümüzün özelliklerindendir. Pidelik adı altında farklı buğdayların paçalı ile oluşturulan bir diğer ürünümüz ise lavaş yapımında kullanılmaktadır. Uzun hamur bekleme süresi, ilk ve son alınan ürünlerde aynı kalitenin yakalanması, homojen renk dağılımı ve pişen lavaşın kırılma yapmaması ürünümüzün önde gelen avantajlarıdır. Ramazan ayları içinse su kaldırması yüksek, işlenebilirliği kolay ve kaliteli Gluten yapısına sahip tüm amacı Ramazan Pidesi yapımına uygun unumuzda her yıl Ramazan ayında müşterilerimize sunulmaktadır.


NAR (AMACA ÖZEL UN)

Farklı üretim proseslerine sahip işletmelere, isteğe özel un üretimini de yapmaktayız, tüm AR-GE ekipmanlarımızı, kadromuzu ve tecrübemizi istenen sonucu alıncaya dek müşterilerimizle paylaşmaya her zaman açığız. 


 NAR (ÖZEL AMAÇLI SİMİTLİK UN) 

 Müşterilerimizin talepleri doğrultusu ve gün geçtikçe çoğalan simit üretim noktalarına hizmet edebilmek amacıyla geliştirdiğimiz ürünümüzdür. Her ürünümüze verdiğimiz değer ve önem gibi, simitlik unumuzun AR-GE çalışmaları uzun ve detaylı bir süreçten geçmiştir. Birçok simit ustasının undan beklentilerini sorgulayıp birebir çalışmalar neticesinde istenen ürün elde edilmiştir. Yüksek ürün randımanı, işleme kolaylığı, hamurun dayanma süresi, simidin hacmi ve lezzeti nedeniyle müşterilerimiz tarafından beğeniyle tüketilmektedir.


NAR (ÖZEL AMAÇLI KÖY UNU)

Üretim süreci sonunda açığa çıkan yüksek miktarda kepek içeren unumuzdur. Seçkin buğdayların öğütülmesinden ortaya çıkan bu unu müşterilerimiz birçok ürünlerinde tek başına ya da beyaz unumuzla karıştırarak kullanmaktadır. Tandır ekmeği ve köy ekmeği yapımında özellikle tercih edilmektedir.


NAR (ÖZEL AMAÇLI TAM BUĞDAY UNU)

Son zamanlarda popülaritesi artan Tam Buğday Ekmeğinin hammaddesi olan bu un, öğütülen buğdayın %95inden elde edilmektedir, %5lik kaba kepek içinden alınmaktadır. Yüksek proteinli çok kaliteli buğdayların öğütülmesi sonrası, beyaz un karıştırılmadan tek başına “Tam Buğday Ekmeği” yapılabilen %100 doğal ve insan sağlığına daha yararlı ekmek yapımında kullanılır.


NAR (RUŞEYM)

Buğdayın embriyo kısmına verilen isim, her buğday tanesinden sadece bir adet elde edilen mineral ve vitamin açısından çok zengin bir besin kaynağıdır.


NAR (KEPEK)

Kepekli ekmek yapımında kullanılması amacıyla üretim sürecinde kepekli elek gözlerinden özenle seçilen ekmeklik kepeğimiz, her zaman standart renge sahiptir ve içinde hiçbir yabancı madde bulunmamaktadır.


NAR (RAZMOL)

Fırıncı ustalarının ortak fikrini alarak geliştirdiğimiz, hamurların birbirine yapışmaması için kullanılan ince kepeğimiz, aynı zamanda kara fırınlarda ekmek altının yanmasına engel olup güzel bir renk ve kokuya sahip olmasına yardımcı olur.


NAR TANESİ (ÇEŞİTLİK)

Adından da anlaşılacağı üzere firmamızın en önemli ürünlerinden olan NAR TANESİ, özel 25kg’lik kraft ambalajda satışa sunulmaktadır. Bu ürünümüzün asıl hedefi, müşterilerine önem veren dolayısıyla kaliteli üretim yapan lüks oteller ve pastanelerdir. Tamamen seçmece buğdaylarla elde edilen NAR TANESİ ahçıbaşı ve ustaların a’dan z’ye hertürlü ürün elde etmelerine yarar. Kısa sürede birçok otel ve pastanelerin tercihi olan bu ürün NAR UN’un kalitesini ve standardını sürekli koruduğunun bir göstergesi olup, referans noktaların stoklarında bulunmasıyla kalitesini kanıtlamıştır.

NAR TANESİ (EKMEKLİK)

Tezgâhındaki ekmeğe değer veren müşterilerimiz için özenle geliştirilmiş karafırınlık unumuzdur. Dünyanın ve Ülkemizin yüksek kaliteye sahip buğdaylarından elde edilen unlar tek tek hem laboratuvar hem de fırın ortamında yapılan yüzlerce denemeye tabi tutulmuştur. Bu buğdaylardan birbirine uyum sağlayanlar seçilerek harmanlanmasından elde edilen “Nar Tanesi” geleneksel Türk ekmeğinin lezzeti, rengi, kokusu ve uzun raf ömrü nedeniyle rakipsizdir. Kalitesi ve başarısıyla kısa sürede önemli bir müşteri kitlesi edinen ürünümüz, müşteri memnuniyetini ve de müşterimizin müşterisinin memnuiyetini de sağlayarak son tüketiciye kadar Nar Un kalitesini devam ettirmektedir.

İletişim & Ulaşım

Adresimiz:

Halim Kırtız Gıda Sanayi A.Ş.
Organize Sanayi Bölgesi 1.Kısım 2.Cadde No:2
Döşemealtı / ANTALYA

Telefonumuz:

T: +90 242 258 00 00
F: +90 242 258 00 05

E-Posta:

narun@narun.com.tr

© Copyright 2019 Nar Un - Halim Kırtız Gıda Sanayi A.Ş. - Tüm Hakları Saklıdır.

Made with Mobirise web templates