Kurumsal

Nar Un

Kurumsal Geçmişimiz

Halim KIRTIZ

1944 yılında Polatlı’da çiftçi bir ailenin çocuğu olarak dünyaya geldi ve 1980 yılında bir fırın kurup, ticaret hayatına atılana kadar çiftçilikle uğraştı.

1984 yılında kurulan Polatlı Ticaret Borsası kurucu üyeleri arasında yer aldı.

1981 - 2006 yılları arasında buğday, bakliyat, baharat, hububat, tohum, gübre ve kömür gibi pek çok emtia alım satımı yaptı.

2006 yılında Antalya Organize Sanayi Bölgesinde bulunan un fabrikasını satın aldı ve ciddi bir yenileme sürecinden sonra üretim ve satışa başladı.

Cem Oğuz Kırtız 

Kuruluşundan beri şirketimiz Genel Müdürüdür. 1990 ve 2006 yılları arasında “KIRTIZ” ailesinin sahip olduğu Polatlı Kırtızlar Un fabrikasında da yöneticilik yapmıştır. Genel Müdürümüz Cem Oğuz Kırtız, Anadolu Un Sanayicileri Derneği Başkan Yardımcısı, Türkiye Un Sanayicileri Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesidir. Bu Sivil toplum kuruluşlarında Türkiye’nin buğday unu ve buğday üretimi stratejilerinin oluşturulmasında aktif olarak görev almıştır. Ayrıca Antalya Organize Sanayici ve İş Adamaları Derneği Üyesidir.

Genel Müdürümüz kendi tesisimizin ihtiyacı öncelikli olmak üzere un sanayicilerinin kaliteli hammadde ihtiyacının karşılanması için buğday ithalatı yapan bir Şirketin de ortağıdır.

Yeliz KIRTIZ

1998 yılında İstanbul Üniversitesi işletme bölümünden mezun olup, Polatlı Ticaret Borsasında Halim Kırtız’ın yanında bakliyat, gübre, satışına müteakip buğday, kömür ve tohum alım satımını ilave edip bölgesinde başarılı olmuştur. 2007 yılından beri şirketin finans ve pazarlama sorumlusu olarak şirket üst yönetim kadrosunda yer almaktadır.

Erol KIRTIZ

2008 yılında F.M.V. Işık Üniversitesinden Bilgisayar Mühendisliği bölümünden mezun olup fabrikada satın alma, üretim, kalite kontrol, Ar-Ge, sevkiyat ve insan kaynaklarıyla ilgilenen genel koordinatörlük yapmaktadır.

İletişim & Ulaşım

Adresimiz:

Halim Kırtız Gıda Sanayi A.Ş.
Organize Sanayi Bölgesi 1.Kısım 2.Cadde No:2
Döşemealtı / ANTALYA

Telefonlarımız:

T: +90 242 258 00 00
F: +90 242 258 00 05

E-Posta:

narun@narun.com.tr

© Copyright 2019 Nar Un - Halim Kırtız Gıda Sanayi A.Ş. - Tüm Hakları Saklıdır.

Design a website - More here