IT PlanetEarth - шаблон joomla Joomla

Kalite Anlayışımız

M üşterilerimizin kalite beklentilerine istikrarla ve sürekli karşılık verebilmek temel önceliğimizdir. Ürünlerimizin kalitesi kullandığımız girdilerin kalitesi, çalışanlarımızın iş ve kalite anlayışının bir sonucudur. Yurdumuzun seçilmiş bölgelerinden ve yurt dışından kullanım amacına uygun olarak satın alınan buğdaylar öğütülerek, farklı son ürünler için çeşitli sınıf ve kalitede unlar elde edilmektedir. Faklı markalarımız altında değişik ürün sınıfları için unlar üretilmektedir. Üretilen tüm ürünler laboratuarda tüm teknolojik değer analizleri yapılıp, pişirme denemeleri yapılıp, kalitesi onaylandıktan sonra paçal ambalaja girmektedir. Nar Grubu ürünlerimiz yüksek analiz değerleri ile lüks un grubuna girmektedir. Bölgemizde ve unumuzu taşıdığımız her bölgede seçkin fırınlar tarafından tercih nedeni olmamızın sebebi ise yüksek stok kapasitesi ve buğday tedarik noktasında yıllardır edindiğimiz tecrübemiz sonucunda müşterilerimize yıl boyu standart ve kaliteli ürünler sunmamızdır. Ayırt etmeksizin tüm müşterilerimizi memnun etmek amacıyla ticaret hayatımızı sürdürmekteyiz, görevimiz eline un değen herkesi mutlu etmektir.

İlkeli ve çağdaş ticaret anlayışıyla, yönetim olarak hedefimiz; marka güvenirliğini sağlamayı ve korumayı kural haline getirmektir.

S on teknolojiye sahip laboratuar cihazlarıyla tüm üretim sürecini izlediğimiz ürünler, her ürünümüzde olduğu gibi sevkiyat onayını fırınımızdaki testi geçtiği taktirde alır. Türkiye’deki buğday cinslerinin çokluğu, toprak yapısının farklılığı, bölgesel mevsimlerin değişkenliği, yurdumuzun farklı coğrafik özellikleri ve tarımın parça parça tarlalarla yapılması bizi sürekli aktif çalışmaya itmektedir. Değişen hammadde yapılarında ürün standardını korumak amacıyla laboratuarımızda birçok analiz cihazı kullanılmaktadır. Farinograph, Extensograph, Glutomatic, Gluten Index, Sedimantasyon, Kül tayini, FN-FFN, Elek Analizi, vb. gibi cihazlardan aldığımız sonuçlara göre yorumlar yapılmakta, lakin karar standardize edilmiş WP marka iklimlendirme odasında fermente edilip, WP marka fırında pişirdikten sonra verilir.


 

Kalite Laboratuvarımız


 

Kalite Fırınımız

AddThis Social Bookmark Button