Fabrikamız ve Üretim

Fabrikamız ve Üretim Sürecimiz

Halim Kırtız Gıda Sanayi A.Ş. | Nar Un Fabrikası

Fabrikamızda 20.052 metrekarelik arsa üzerinde 22 adet un silosu, 10 adet çelik buğday silosu ve 30 adet beton buğday paçal silosuyla toplam 25.000 ton stok kapasitesine ulaşılmıştır.


Ayrıca müşteriye ulaşmadan ürün çeşitlerini belirlemek, yeni ürün geliştirmek, ve son ürün kontrolü amacıyla gün çalışan bir Ar-Ge laboratuarı ve fırını kurulmuştur. Böylece her türlü un ve hamur testlerinin yapılabildiği bir laboratuvar ve deneme fırını kurularak ileri teknolojili, kalite ve müşteri memnuniyeti odaklı bir fabrika meydana getirilmiştir.


Şu anda tesisimizde “Halim Kırtız”, “Nar Tanesi”, ”Nar Un”, “Yaver”, “Perge” ve “Kermen” markalarıyla 25 kg kraft, 25-50 kg’lık polipropilen ambalajlarda ve dökme olarak farklı ürün gruplarına yönelik un üretimi ve pazarlaması gerçekleştirilmektedir. 

2006 yılında Şirketimiz mülkiyetine geçen Fabrikamız o gün bugündür her yıl yenileme, genişleme ve gelişme faaliyetlerine devam etmektedir. Şirketimiz, değişen Türk Gıda Kodeksi Un Tebliğine uyum çalışmalarıyla, daha hijyenik, daha verimli ve ekonomik, aynı zamanda da Standart üretim yapmakta kararlıdır. Standart olmayan bir malzeme olan buğdaydan, ekmek hammaddesi olarak standart kalitede un üretip, müşterinin siparişine göre ürün hazırlanıp, beğenisine sunulmaktadır.

2013 yılının ilk çeyreğinde fabrikanın yenilenen değirmen makinalarıyla günlük üretim kapasitesi 420 ton buğday/gün olmuştur. Saatte 800 çuval un ve 600 çuval kepek paketleme sistemleri ile firmamız müşterilerine hızlı, kaliteli, güvenli bir şekilde hizmet sunabilmektedir. Güçlü Filosu sayesinde firmamız ürün sevkiyatı ve teslimatını söz verilen zamanda gerçekleştirmektedir. Bu çalışmaların sonucu olarak pazardaki payını her geçen gün arttırmaktadır. 

Kendi markalarımız altında ve farklı son ürünlere yönelik olarak üretilen her ürünümüzün mutlak surette hedef müşteri grubunun beğenisini kazanması ve grubunda birincil ürün olması en temel hedefimizdir. Pazarın getirdiği yenilikler ve koşullar karşısında yeni ürün geliştirme çalışmaları firmamız AR-GE ekibi tarafından yapılmaktadır ve hedeflenen sonuçlara ulaşıldıkça yeni ürünler piyasaya sunulmaktadır. Ayrıca yemlik kepek ve razmol pp çuvalda ve dökme olarak da müşterilerimize sunulmaktadır. 

Şu an firmamız Antalya başta olmak üzere, Burdur, Isparta, Afyon, Uşak, Manisa, Denizli, Aydın, İzmir ve Muğla illerinde kendi ekibiyle aktif bir pazarlama ve satış ağına sahiptir.

İletişim & Ulaşım

Adresimiz:

Halim Kırtız Gıda Sanayi A.Ş.
Organize Sanayi Bölgesi 1.Kısım 2.Cadde No:2
Döşemealtı / ANTALYA

Telefonumuz:

T: +90 242 258 00 00
F: +90 242 258 00 05

E-Posta:

narun@narun.com.tr

© Copyright 2019 Nar Un - Halim Kırtız Gıda Sanayi A.Ş. - Tüm Hakları Saklıdır.

Made with Mobirise - Go now